Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Dagmar, Studio Divadla Dagmar a PgŠ

Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 1993
Působení: 199x, 200x, 201x, 202x
Diva­dlo Dag­mar vzniklo jako ote­vřené spo­le­čen­ství pro­fe­si­o­nál­ních diva­del­ních umělců na pod­zim r. 1993 kolem reži­séra Michala Prze­bindy.
2000 při Divadle Dagmar bylo založeno Studio (hlavně ze studentů SŠI) a pokračovalo Dětské studio výchovné dramatiky, viz založené 1991 při Divadla Vítězslava Nezvala a Divadle Dagmar vedla Hana Franková. Od 2000 pouze Studio při Divadle Dagmar, později též při PgŠ.
K předním osobnostem souboru patří Hana Hniličková-Franková, herečka a režisérka (dcera Anny Frankové, která v divadle působila jako dramaturg).
Název diva­dla je vzat z repliky Augusta Strin­d­berga z Enquis­tovy Noci tri­bá­dek – z první insce­nace Diva­dla Dag­mar: „…tahle zavši­vená ble­chárna, Diva­dlo Dag­mar je moje jediná naděje…” – a platí to pořád.

DIVADLO DAGMAR z.s.
Karlovy Vary, Komorní scéna „U“
Střední odborná škola pedagogická, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary
Lidická ulice 40 – Drahovice, přízemí vpravo

(Zdroj: http://divadlodagmar.cz/o-divadle/historie-divadla-dagmar/)

Od r. 1993 do r. 2000 viz Dětské studio tvořivé dramatiky při Divadle VN a Divadle Dagmar.

2000 - Z. Šmíd - H. Franková: Strašidla a krásné panny - vyprávění IV., dramaturgie A. Franková, režie H. Franková, účast na NP Dětská scéna Trutnov.
2000 - Ptačí sněm, r. H. Franková, první udělení ceny Věrky Vartecké.
2000 - Preussler, Samec, H. Franková: Útěk do Egypta přes království české, dramaturgie A. Franková, režie H. Franková.

2002 - Thurber, Kipling: Bajky, režie H. Franková.

2003 - W. Shakespeare, M. Samec, H. Franková (autorská koláž): Král William, drama synů a dcer, režie H. Franková, 2004 účast ŠP.

2003 - Ptačí sněm, r. H. Franková. Účast na Ostrovském soukání.
2003 - Zdeněk Šmíd - Hana Franková: STRAŠIDLA A KRÁSNÉ PANNY aneb vyprávění čtvrté (O zkamenělé svatbě, O veselé děvečce, O poslední panence, O zlaté horečce, O posledních trpaslících). Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.
2003 - Otfried Preussler, Hana Franková: ÚTĚK DO EGYPTA PŘES KRÁLOVSTVÍ ČESKÉ. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

2004 - scénická koláž - Kazantzakis, Chelderode, Fo: Pašije - dramaturgie M. Samec, režie H. Franková - ve spolupráci se ZUŠ Ostrov, ZUŠ K. Vary-Rybáře.
2004 - Ruyard Kipling, James Thurber: Bajky aneb Jak přežít na širém moři. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.
2004 - koláž z děl Williama Shakespeara: Král William – Drama synů a dcer. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

2005 - Jacques Prévert: Roura k rouře aneb Vzorně svorná rodina, dramaturgie A. Franková, Hana Franková. Účast Plzeňská aktovka - cena za režii a Magdalena Hniličková cena za ženský herecký výkon. Účast na Náchodská Prima sezóna a na Náchodská Prima sezóna, CP studentského divadla. 2006 účast NP jednoaktovek Holice - Magdalena Hniličková cena za herecký výkon.

2005 - zpracování balad z Erbenovy Kytice: V poli mnoho bylin stojí (hraje Hana Franková). Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

2006 - Nikolaj Tichonov, Michail Šolochov, L. N. Tolstoj: Koně, dramaturgie spol. A. Franková, r. H. Franková. Účast na Sokolovská čurda. 2007 účast na ObP Horažďovice, Ostrov: Soukání v poybu. 2007 účast na KP Wintrův Rakovník jako host.

2006 - Hana Franková na motivy knihy F. Cartera Škola Malého stromu: Čerokí, r. Hana Franková. Účast na KP Radnický dráček - čestné uznání Matěji Andělovi za ztvárnění postavy Dědečka, cena za herecký výkon Magdaleně Hniličkové za ztvárnění postavy Babičky, Aleně Skuhrovcové za ztvárnění postavy Učitelky a Jaromíru Volkovi za ztvárnění postavy Malého stromu, cena za dramaturgii a režii Haně Frankové, cena za kolektivní herectví v inscenaci - doporučení na NP Popelka Rakovník. Účast na CP Popelka Rakovník. Nominace a účast na CP JH 2007. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

2006 - W. Saroyan: Theatrum Mundus, dramaturgie M. Samec, r. H. Franková. 2007 účast na ObP Horažďovice.

2007 - scénická montáž z knihy Fanii Fénelonové - Dívčí orchestr pod názvem: Kdyby bylo nebe, r. Hana Franková a Jan Hnilička. Účast ObP Ostrov - doporučení na 1. místě na NP ŠP, WP, JH. Účast WP.
2007 - M. Macourek: Hra na Zuzanku, režie H. Franková. 2008 účast na KP Prima píseček, Ostrov - doporučení na CP NPS. Účast CP NPS 2008. Účast na Náchodská Prima sezóna, CP studentského divadla 2008 - ocenění souboru za vědomou interpretaci tématu a tvaru hry - doporučení na NP Jiráskův Hronov.
2007 - na motivy Jana Vladislava a Pavla Šruta Magdaléna Hniličková: Na cestě, r. Libuše Hašková a Magdaléna Hniličková. Účast Radnický dráček - 2. doporučení na NP Popelka, cena Magdaléně Hniličkové za herecký výkon. Účast NP Popelka.
2007 - Koně, ved. Hana Franková. Účast na Ostrovském soukání.

2008 - Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy, Sofokles, J. Anouilh: Antigoné, dramaturgie Matěj Samec, režie a výprava Hana Franková, pohyb. spolupráce Jan Hnilička, Antigona Magdaléna Hniličková. Účast na ObP Horažďovice - nominace na CP Divadelní Děčín/Divadelní Třebíč. Účast na CP Wolkrův Prostějov - host festivalu. Účast na NP Divadelní Děčín.
2008 - na motivy A. Gajdara zpracovali Madlenka a František Hniličkovi: Gek a Čuk, r. Madlenka a František Hniličkovi. Účast KP Radnický dráček - čestné uznání za herecký výkon Magdalené Hniličkové za ztvárnění postavy Geka a Františku Hniličkovi za ztvárnění postavy Čuka - 2. doporučení na NP Popelka, Rakovník.
2008 - Alexandr Mikoláš: Tie break. Účast na ObP Plzeňská aktovka.
2008 - Účast na Divadlo evropských regionů, Hradec Králové.
2008 - scénická koláž z knihy Fanii Fénelonové "Dívčí orchestr svědectví z koncentračního tábora v Osvětimi – Birkenau": Kdyby bylo nebe …, r. Hana Franková. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha. Účast na KP Prima setkání, Nové Strašecí.
2008 - Čestné uznání František Hnilička, Tereza Pachtová v kategorii dialog 16 - 18 let na NP Kandrdásek SČDO, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Vybráni jako reprezentanti Kandrdásku do soutěže monologů a dialogů dospělých amatérských herců – Pohárek SČDO.
2008 - Soví zpěv, vedoucí Hana Franková. Účast na Nahlížení v Bechyni.

2009 - adaptace románu Ivy Procházkové: Soví zpěv, r. Hana Franková. Účast na KP Prima Píseček, Ostrov - cena za herecký výkon pro představitele hlavní role Františka Hniličku.
2009 - Účast na KP Poezie na rynku, Klatovy.
2009 - Iva Procházková: Soví zpěv, r. Hana Franková, dramaturgie P. Kohutová. Účast na ObP, Horažďovice - nesoutěžní inscenace, Bechyně Nahlížení.
2009 - J. D. Salinger, L. a R. Pellarovi, H. Franková na motivy románu Kdo chytá v žitě: JÁ, HOLDEN, r. Hana Franková. Účast na Nahlížení, Bechyně. Účast na CP Wolkrův Prostějov - Čestné uznání s doporučením na Jiráskův Hronov. Účast na CPJH. Účast na Nadělení, Brno.
2009 - Matěj Samec: Sbal psa a vypadni, režie H. Franková. Účast na OP Aktovka.
2009 - Jakub Anděl: Sbal psa a vypadni, r. Hana Franková. Účast na ObP jednoaktovek Horšovský Týn - postup na NP jednoaktovek Kaškova Zbraslav. Účast na NP Kaškova Zbraslav - doporučení do širšího výběru pro JH.

2010 - Účast na KP WP Poezie na rynku, Klatovy.

2010 - Já, Holden. Účast na KP Setkání ve Strašecí - inspirativní představení. Účast na Divadle evropských regionů, Hradec Králové.

2010 - Per Olov Enquist: V hodině rysa, r. Hana Franková. Účast na ObP, Horažďovice.

2010 - Vladimír Fekar: Sestra, r. Hana Franková. Účast na NP Jiráskův Hronov. Účast na KP Na hraně, Plasy. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí. Účast na Nahlížení v Bechyni. Účast na přehlídce Klášterecké divadelní žně.

2010 - Richard Bach, Jan Hnilička: Doba vzletu. Účast na NP Wolkrův Prostějov. Účast Na(ne)čisto, Liberec.

2010 - kolektiv: Maršo vorijla. Účast na NP seniorů, Znojmo - host přehlídky.

2010 - na motivy románu J. D. Salingera Kdo chytá v žitě: Já, Holden, r. Hana Franková. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha. Účast na CP Šrámkova Sobotka.

2011 - Vladimír Fekar: Sestra, r. Hana Franková. Účast na Libochovické divadelní léto. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

2011 - Dagmar, David Avidan / V.Benderski: Tango s Avidanem, r. Jan Hnilička. Účast na KP Mladá scéna, Most. Účast na KP Poezie na rynku, Klatovy - doporučení k postupu na CP WP. Účast na CP WP - cena za mimořádný osobnostní vklad a přínos při zprostředkování básnického světa Davida Avidana.

2011 - Hana Franková, Jan Hnilička: Pozdravuj všechny doma... (scénická kompozice), režie a choreografie Hana Franková a Jan Hnilička. Účast na KP Poezie na rynku, Klatovy - doporučení k postupu na CP WP. Účast na CP WP - cena za pokus o scénické uchopení bolestného tématu osudů politických vězňů 50. let 20. století. Účast na KP Na hraně, Plasy - doporučení k postupu na Šrámkův Písek. Účast na NP Šrámkův Písek.

2012 - Zdeněk Šmíd, Hana Franková: Hledání – Suche aneb vyprávění páté, r. Hana Franková. Účast na KP Na hraně, Plasy. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - ocenění za sehranost souboru, doporučení na NP JH. Účast na CP Jiráskův Hronov.

2012 - balady z díla K. J. Erbena: Kytice aneb V poli mnoho bylin stojí (Svatební košile, Štědrý den, Vrba, Záhořovo lože), vybrala, uspořádala a zpracovala Jana Franková. Účast na Přehlídce ke Světovému dni divadla pro děti a mládež, Praha.

2013 - Alena Zemančíková: ODJEZD Z KONCE SVĚTA. Účast na ObP Horažďovice. Účast na KP Na hraně, Plasy - cena Aleny Zemančíkové za roli železničáře.

2013 - podle Eliho Hoze Vladimir Benderski: Tucet, r. Vladimir Benderski. Účast na KP Poezie na rynku, Klatovy - doporučení k postupu na CP WP v 3. pořadí. Účast na KP Na hraně, Plasy - doporučení k postupu na Šrámkův Písek. Účast na CP Wolkrův Prostějov - Cena Wolkrova Prostějova s doporučením na Jiráskův Hronov.

2013 - Nicole Karráová: Šedá, r. Nicole Karráová. Účast na KP Na hraně, Plasy - doporučení k postupu na Mladou scénu, cena Matěje Samce za depresivní nekompromisnost, nekompromisní depresi, cena Tomáše Žižky Vladimiru Benderskemu za performerství. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí.

2013 - a Divadlo U stolu, Brno, Karel Jaromír Erben: V POLI MNOHO BYLIN STOJÍ (KYTICE) - Svatební košile, Štědrý den, Vrba, Záhořovo lože - inscenace čtyř balad z Kytice z pověstí národních klasika české poezie. Připravila a účinkuje Jana Franková, r. Hana Franková. Účast na CP Šrámkova Sobotka.

2013 - Oslavy 20-ti let Divadla Dagmar se uskuteční 22.-24. 11. 2013 v Komorní scéně „U“ Karlovy Vary. Program viz Texty.

2014 - Alena Zemančíková: ODJEZD Z KONCE SVĚTA. Účast na KP Činoherní klub uvádí, Praha (26.1.).

2014 - KARLOVARSKÉ POVĚSTI PODLE KNIHY ZDEŇKA ŠMÍDA STRAŠIDLA A KRÁSNÉ PANNY (pásmo pověstí pro dospělé i děti). Účast na Hrajeme o život, Sokolov.

2014 - Spala jsem se svým andělem; Box; Těším se, že mi brzy napíšeš. Účast na KP Na hraně, Plasy.

2014 - Jak přišli obři do Irska aneb cesta tam a zase zpátky. Účast na Deset Deka Festival, Náchod.

2014 - Tango s Avidanem. Účast na Divadlo v Bunkru, Liberec.

2016 - Tucet (diváci si mohou vybrat, jaký příběh jim bude odvyprávěn). Účast na Divadlo v Bunkru, Liberec.

2017 - Anna Barkovová, Hana Franková, Magdaléna Hniličková: Anna, r. Jan Hnilička. Účast na CP Jiráskův Hronov.

2017 - Divadlo Dagmar a Katedra výchovné dramatiky DAMU, scénické čtení ze stejnojmenné knihy Justina Torrese: My, zvířata, r. Hana Franková. Účast na Tyjátjátra, Kralupy nad Vltavou.

2018 - Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy Karlovy Vary, Swamplandie. Účast na KP Na hraně, Plzeň - doporučení k postupu na Mladou scénu.

2018 - Studio divadla Dagmar, podle knihy Natalie Gorbaněvské Poledne: Osm statečných, r. Hana Franková. Účast na CP JH - volný program. Účast na KP Činoherní klub uvádí 3.10.2022.

2018 - Divadlo Dagmar, podle předlohy Lukáše Beneše (Sokolov) dramatizace Hana Franková a Magdaléna Hniličková: Prostory I. – Sokolov, r. Hana Franková. Premiéra 30. listopad 2017. Účast na KP Na hraně, Plzeň - doporučení k postupu na Šrámkův Písek. Účast na CP Šrámkův Písek - doporučení na CP Jiráskův Hronov. Účast na CP JH. Účast na festivalu Tygří výběr, Praha.

2020 - Divadlo Dagmar, podle knihy vlámské autorky Griet Op de Beeck /Kom hier dat ik u kus/: POJĎ SEM, AŤ TI MŮŽU DÁT PUSU, dramatizace a režie Hana Franková. Účast na KP Činoherní klub uvádí, Praha. (http://www.amaterskascena.cz/kalendar/detail/2297?page=3) Účast na KP Činoherní klub uvádí 2021. (http://www.amaterskascena.cz/kalendar/detail/2351?page=3)

2021 - Hana Franková, literární předloha román NoViolet Bulawayo Chtělo by to nový jméno: Vyhnání z ráje už proběhlo, r. Hana Franková. Účast na KP Na hraně, Plzeň. Účast na KP PřeMostění, Most - doporučení na Mladá scéna v Ústí nad Orlicí, cena Andrea Kyralyi za osobnostní herectví. Účast na CP Mladá scéna, Ústí nad Orlicí - ocenění souboru za inscenaci, doporučení do programu Jiráskova Hronova. Účast na CP Jiráskův Hronov. Účast na KP Činoherní klub uvádí. Účast na CP Popelka Rakovník se nekoná, přehlídka ZRUŠENA. Účast na režijní škole Amatérské divadelní asociace v Lidovém domě v Nučicích 2022.

2023 - Divadlo Dagmar, Pavel Trtílek: POSLEDNÍ VEČEŘE, r. Hana Franková. Gustav Opočenský: PÁNSKÁ JÍZDA, r. Hana Franková https://www.amaterskascena.cz/kalendar/detail/2753?filter[csu_obec_id]=554782&filter[obec]=Praha&page=2). Účast na KP Činoherní klub uvádí, Praha 2.4.2023 - obě představení.
Bibliografie:
77. Jiráskův Hronov - Festival amatérského divadla - Programová brožura 2007, 63 s.

BEZOUŠKOVÁ, Simona: Krajské přehlídky činoherního divadla pro děti s postupem na POPELKU Rakovník 2008 - Radnice – Radnický dráček. AS 2008, č. 4, s. 43.

CALTOVÁ, Marie: Jubilejní přehlídka v Horažďovicích. Amatérská scéna 2008, č. 2, s. 27.

CÍSAŘ, Jan: Meze Hronova 2010. Amatérská scéna 2010, č. 5, s. 26 - 30.

ČEKANOVÁ, Markéta: Ochotníci na přehlídce nabídli unikát: antiku. Mladá fronta DNES, 12. 3. 2008, r. 19, č. 61, str C5 (viz Obrázky)

GALETKOVÁ, Hanka: Mladá scéna na Malé scéně nabitá, inspirující i provokující. Amatérská scéna 2010, č. 4, s. 10 - 14.

GREGAR, Alexandr: Prostějovský Top Ten. Amatérská scéna 2010, č. 4, s. 33 - 34.

HECHT, Michal: Soukání v pohybu. Ostrov, 27.4.-1.5.2007. Amatérská scéna 2007, s. 3, s. 71-72.

HRAŠE, Jiří: O jednom aktu. (NP jednoaktových her Holice). Amatérská scéna 2006, č. 6, s. 22-23.

HULEC, Vladimír: Té lidské řeky proud. 43. Šrámkův Písek (28.5. – 30.5.2004)(viz texty u přehlídky).

JAKUBOVÁ, Veronika: Kandrdásek 2008. AS 2008, č. 2.

KODEŠ, Jaroslav: Skromně, ale zajímavě. Amatérská scéna 2010, č. 1, s. 11 - 12.

KRAJSKÉ přehlídky činoherního divadla pro děti s postupem na POPELKU Rakovník 2007. Radnický dráček 2007. (Z podkladů odborných porot připravila Simona Bezoušková). Amatérská scéna 2007, č. 3, s. 54.

LÁZŇOVSKÁ, Lenka: Horažďovice 2006 - dobrá přehlídka. AS 2006, č. 2, s. 18-19.

LÁZŇOVSKÁ, Lenka: Horažďovice počtyřiadvacáté. AS 2007, č. 2, s. 20-21.

LÁZŇOVSKÁ, Lenka: Posvícení v Horažďovicích. Amatérská scéna 2010, č. 2, s. 23 - 24.

MIKANOVÁ, Katka: Nadělení 2009. Amatérská scéna 2010, č. 1, s. 30 - 32.

OPEN AIR PROGRAM při XVI. ročníku mezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů - http://www.pocoapoco.cz/download/open_program.pdf

PÁCL, Radvan: OSM STATEČNÝCH Divadla Dagmar v Činoherním klubu. AS 22.9.2022. (viz Texty)
https://www.amaterskascena.cz/clanek/osm-statecnych-divadla-dagmar-v-cinohernim-klubu-3hoey.html

Praha, Činoherní klub uvádí. Redakce: Studio Divadla Dagmar v Činoherním klubu. Scena.cz – 1. kulturní portál, 7. 2. 2011, rubrika - Amatéři, http://www.scena.cz/index.php?o=1&d=1&r=7&c=13671 (viz Texty)

-red-: Oslavy dvaceti let Divadla Dagmar. AS 20.11.2013-Ze života souborů. (viz Texty)
http://www.amaterskascena.cz/cl-oslavy-dvaceti-let-divadla-dagmar-131120225005?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign
=newsletter

SCHEJBAL, Milan: Popelka na houpačce. Amatérská scéna 2007, č. 6, s. 12.

SCHEJBAL, Milan: Popelka "slaví" čtvrtstoletí. Amatérská scéna 2006, č. 6, s. 13-17.

SOPROVÁ, Jana: Zápisky z Mladé scény 2012 - Hledání – Suche aneb Příběh pátý. AS 4/2012, s. 19-24. (viz Texty)

STANĚK, Akram, Západočeská přehlídka mladého a studentského divadla Ostrov. Amatérská scéna 2007, č.2, s. 50-52.

STROTZER, Milan: Faktografie 80. Jiráskova Hronova. Amatérská scéna 2010, č. 5, s. 17 - 25.

TOTHOVÁ, Martina: Prima setkání ve Strašecí v roce 2008. AS 2008, č. 2.

VOKOUN, Martin: Horažďovická oblastní divadelní přehlídka – příliš mnoho překážek na cestě k cíli. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 28 - 29.

WOLKRŮV Prostějov, 50. celostátní festival poezie Prostějov. (internet)

ZEMANČÍKOVÁ, Alena: Ostrovský Prima Píseček 2008. AS 2008, č. 2.

ZEMANČÍKOVÁ, Alena: Ostrovský Prima Píseček. Amatérská scéna 2009, č. 2, s. 29 - 30.

ZEMANČÍKOVÁ, Alena: Wolkrův Prostějov ve znamení divadel poezie. Amatérská scéna 2009, č. 4, s. 25 - 26.

ZINDULKA, Jakub: Plzeňská aktovka 2006 nebývalého rozsahu. Amatérská scéna 2006, č. 4, s. 31.

Související Texty

Související Ročníky přehlídek

Související Bibliografie

Související www odkazy

Související Obrázky

Apostrof 2007, Karlovy Vary, Dagmar
Apostrof 2007, Karlovy Vary, Dagmar1
Bechyně, Nahlížení 2007, Karlovy Vary, Dagmar, Hra na Zuzanku
Bechyně, Nahlížení – plakát, program, 2010
ČEKANOVÁ, Markéta: Ochotníci na přehlídce nabídli unikát: antiku. Článek z MF DNES ze dne 12. 3. 2008
Hronov, vítání souborů, CP Jiráskův Hronov 2021
Hronov, vítání souborů, CP Jiráskův Hronov 2021
JH 2009, Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy, Já, Holden
Karlovy Vary,  Dagmar, Vlčice, Hana Hniličková-Franková - portrét
Karlovy Vary, Dagmar a D 3, Manda a Gus, 2010
Karlovy Vary, Dagmar a ped. škola, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar a Pedag. škola, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a Pedag. škola, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a Pedag. škola, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a Pedag. škola, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a PgŠ, Čerokí, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a SPgŠ, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar,  Antigone, 2008
Karlovy Vary, Dagmar, Antigoné, 2008
Karlovy Vary, Dagmar, Antigone, 2008
Karlovy Vary, Dagmar, Antigoné, 2009
Karlovy Vary, Dagmar, Čerokí, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Hrdinové okamžiku, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Já Holden, 2009
Karlovy Vary, Dagmar, Já, Holden, 2009
Karlovy Vary, Dagmar, Kafka na pobřeží, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe - program, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Koně - program, 2005
Karlovy Vary, Dagmar, Koně - program, 2005
Karlovy Vary, Dagmar, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Koně, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Na cestě - program,  2007
Karlovy Vary, Dagmar, Na cestě - program,  2007
Karlovy Vary, Dagmar, Na cestě, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Osm statečných, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Dagmar, Roura k rouře pasuje, 2005
Karlovy Vary, Dagmar, Roura k rouře, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Sestra, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Sestra, JH 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Tajemství předků, 2022
Karlovy Vary, Dagmar, Tajemství předků, 2022
Karlovy Vary, Dagmar, Tajemství předků, 2022
Karlovy Vary, Dagmar, V hodině rysa - program, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, V hodině rysa - program, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, V hodině rysa - program, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Vlčice
Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Anna, CP Jiráskův Hronov 2017
Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Anna, CP Jiráskův Hronov 2017
Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Vlčice
Karlovy Vary, Studio Dagmar, Hra na Zuzanku, 2008
Karlovy Vary, Studio Div.Dagmar, Hledání-Suche, CP Jiráskův Hronov 2012
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy, Pozdravuj všechny doma, CP Jiráskův Hronov 2012
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy, Pozdravuj všechny doma, CP Šrámkův Písek 2011
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a Pedagogické školy, Sbal psa a vypadni, Kaškova Zbraslav 2009
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, L. N. Tolstoj: Koně, 2005
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, L. N. Tolstoj: Koně, 2005
Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, Prostory I - Sokolov, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, Prostory I - Sokolov, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Prostory I. – Sokolov, CP Šrámkův Písek 2018
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Prostory I. – Sokolov, CP Šrámkův Písek 2018
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Vyhnání z ráje už proběhlo, CP Jiráskův Hronov 2021
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Vyhnání z ráje už proběhlo, CP Jiráskův Hronov 2021
Kralovy Vary, Dagmar, Theatrum Mundus - program, 2006
Kralovy Vary, Dagmar, Theatrum Mundus - program, 2006
Účastníci workshopu v Litvě, Jan Hnilička


Mapa působení souboru - Dagmar, Studio Divadla Dagmar a PgŠ

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Karlovy Vary, Dagmar, Vlčice
Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Vlčice
Karlovy Vary,  Dagmar, Vlčice, Hana Hniličková-Franková - portrét
Karlovy Vary, Dagmar, Roura k rouře pasuje, 2005
Karlovy Vary, Dagmar, Roura k rouře, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a Pedag. škola, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar a Pedag. škola, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Koně, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Koně, 2007
Karlovy Vary, Dagmar a PgŠ, Čerokí, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Čerokí, 2006
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar, Kdyby bylo nebe, 2007
Karlovy Vary, Dagmar a ped. škola, Kdyby bylo nebe, 2007
Apostrof 2007, Karlovy Vary, Dagmar
Apostrof 2007, Karlovy Vary, Dagmar1
Karlovy Vary, Dagmar, Na cestě, 2007
Bechyně, Nahlížení 2007, Karlovy Vary, Dagmar, Hra na Zuzanku
Karlovy Vary, Studio Dagmar, Hra na Zuzanku, 2008
Karlovy Vary, Dagmar, Antigoné, 2008
Karlovy Vary, Dagmar,  Antigone, 2008
Karlovy Vary, Dagmar, Antigoné, 2009
Karlovy Vary, Dagmar, Já Holden, 2009
Karlovy Vary, Dagmar, Já, Holden, 2009
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a Pedagogické školy, Sbal psa a vypadni, Kaškova Zbraslav 2009
Karlovy Vary, Dagmar, Sestra, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Sestra, JH 2010
Karlovy Vary, Dagmar a D 3, Manda a Gus, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Kafka na pobřeží, 2010
Karlovy Vary, Dagmar, Hrdinové okamžiku, 2010
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy, Pozdravuj všechny doma, CP Šrámkův Písek 2011
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy, Pozdravuj všechny doma, CP Jiráskův Hronov 2012
Karlovy Vary, Studio Div.Dagmar, Hledání-Suche, CP Jiráskův Hronov 2012
Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Anna, CP Jiráskův Hronov 2017
Karlovy Vary, Divadlo Dagmar, Anna, CP Jiráskův Hronov 2017
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Prostory I. – Sokolov, CP Šrámkův Písek 2018
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Prostory I. – Sokolov, CP Šrámkův Písek 2018
Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, Prostory I - Sokolov, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Studio divadla Dagmar, Prostory I - Sokolov, CP Jiráskův Hronov 2018
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Vyhnání z ráje už proběhlo, CP Jiráskův Hronov 2021
Karlovy Vary, Studio Divadla Dagmar, Vyhnání z ráje už proběhlo, CP Jiráskův Hronov 2021
Karlovy Vary, Dagmar, Tajemství předků, 2022
Karlovy Vary, Dagmar, Tajemství předků, 2022
Karlovy Vary, Dagmar, Tajemství předků, 2022


(c) NIPOS, Databáze českého amatérského divadla.
Kontakt | GDPR - Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti
Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies, které jsou nezbytné pro jeho provoz, analýzu návštěvnosti a pro součásti webu využívajících tyto služby (např. společnostmi Google a Facebook). Cookies můžete zakázat nebo vymazat v nastavení svého prohlížeče.