Databáze českého amatérského divadla

Texty: Miletín, Výsledková listina 11. Národní přehlídky seniorského divadla Miletín 2014

Výsledková listina
11. Národní přehlídky seniorského divadla Miletín 2014

Lektorský tým ve složení Rudolf Felzmann, prof. Mgr. František Laurin a PhDr. Milan Strotzer vyhlásil v závěru přehlídky tato ocenění:

- DIVADELNÍMU SOUBORU PROMĚNA REMEDIUM o. s. Praha za kolektivní přínos při vytvoření autorské inscenace Vražda v penzionu pro starší dámy

- PAVLU ZUZKOVI za herecký výkon v roli Silvestra Bocaccia ve hře Alda Nicolaje Až se zima zeptá, nebudu se bát aneb Tři na lavičce (Senioři DS Kolár Police nad Metují)

- FRANTIŠKU PIVOŇKOVI za herecký výkon v roli Luigiho Lapalii ve hře Alda Nicolaje Až se zima zeptá, nebudu se bát aneb Tři na lavičce (Senioři DS Kolár Police nad Metují)

- TANEČNÍMU STUDIU LIGHT PRAHA za přesvědčivé sdělení mezigeneračního tématu inscenací Hlasy země

- MILOSLAVU PIKOLONOVI za komediální herecký výkon v roli Antonína v inscenaci Podzim života je krásný, založené na vlastním autorském textu

- JANU SLADKÉMU za herecký výkon v roli Dr. Burkeho ve hře Ladislava Smočka Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (DS Vojan Hrádek nad Nisou)

- HELENĚ VONDRUŠKOVÉ za herecký výkon v roli Laurence ve hře Jeana Della a Géralda Sibleyrase Půldruhé hodiny zpoždění (DS Vojan Libice nad Cidlinou)

- EVĚ ČURDOVÉ za herecký výkon v monodramatu Moje maminka podle povídky Pavla Kohouta (Nakop Tyjátr Jihlava)

- DIVADELNÍMU SOUBORU VICENA ÚSTÍ NAD ORLICÍ za scénickou a kostýmní výpravu k inscenaci hry Oldřicha Daňka Hříčky o královnách – útržky francouzský a ruský


DOPORUČENÍ K VÝBĚRU DO PROGRAMU JIRÁSKOVA HRONOVA 2015
(bez uvedení pořadí)

- SOUBOR VOJAN HRÁDEK NAD NISOU s inscenací hry Ladislava Smočka Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho

- NAKOP TYJÁTR JIHLAVA s inscenací monodramatu Moje maminka podle povídky Pavla Kohouta

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':