Databáze českého amatérského divadla

Soubory: Theatre de l´art brut

Stav: neexistuje
Založení / první zpráva: 1999
Působení: 199x, 200x
Skupina Theatre de l´art brut vznikla na jaře roku 1999, kdy nás oslovil místní génius loci. Z původně veselých hrátek vznikl první kus:

Na toto setkání bylo vytypováno zhruba čtyřicet lidí, kteří byli přizváni na naši schůzku. Ta se celá odbývala v prostorách bývalého Lidového domu v Nové Pace a trvala dvě a půl hodiny. Při tomto kusu jsme byli my i přizvaní společně v pohybu. Snažíme se o původní, silné a neškolené umění, které vždy bude stát mimo normy, ale právě proto, dle nás je tak lahodné. Od toho pramení i název našeho uskupení.
Sám Jean DUBUFFET říká toto: "Art brut je art brut, všichni to dobře pochopili. Nepříliš dobře? Jistě, právě proto jsme zvědavi a chceme se podívat."

2000:
23. červenění proběhlo 1. veřejné vaření v blahodárném území: "Čest divokým hodnotám." Kapacita sálu je omezena pro 60 zájemců. Pozemek MKS Nová Paka.

24. červenění proběhlo 2. veřejné vaření v blahodárném území: "Čest divokým hodnotám." Kapacita sálu je omezena pro 60 zájemců. Pozemek MKS Nová Paka. (Druhé vaření proběhne v případě, že první bude plně obsazeno.)

9. záření proběhlo performační akce v přírodě: "Pozdní letní sázení." Kapacita neomezena.
Bibliografie:
http://www.open-art.cz/theatre/

Mapa působení souboru - Theatre de l´art brut

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':