Databáze českého amatérského divadla

Osobnosti: SOCHOVÁ, Tereza, MgA.

MgA. Tereza Sochová vystudovala produkci na pražské DAMU. Po studiích se stala ředitelkou Divadla DISK, které je součástí Divadelní fakulty Akademie múzických umění v Praze (DAMU). Kromě toho ale také působí jako ředitelka a výkonná produkční v divadelním souboru Cabaret Calembour a je vášnivou milovnicí amatérského divadla. V současnosti (2020) je mj. členkou odborné rady pro amatérské divadlo NIPOS-ARTAMA Praha. Ve školním věku navštěvovala dětský divadelní soubor, zúčastnila se jako seminaristka a jednou jako lektorka divadelní produkce nejméně 15 ročníků Jiráskova Hronova.
V letech 2007-2014 spolupracovala v roli výkonné producentky s režisérem Janem Nebeským ve Studiu DAMÚZA. Ve svém oboru se věnovala i dobrovolnické činnosti.

Související Organizace

Související Obrázky

Kadaň, Navenek, Všechny báječný věci, CP Divadelní Piknik Volyně 2021


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':