Videa: Hradec Králové, Jesličky, Weselohra na mostě, CP Divadelní Třebíč 1995

 
 
 
  Divadlo Jesličky ZUŠ Na Střezině Hradec Králové, Václav Kliment Klicpera: Weselohra na mostě. Režie a úprava Alexandr Gregar, výprava Jana Portyková a Kamil Bělohlávek. Hrajjí Karel Syrůček (Strážný anděl přátelský), Antonín Fendrych (Strážný anděl nepřátelský), Dáša Petrová (Popelka, milá dívka), Jan Dvořák (Chmelař Damián Bedroň), Pavel Pešek (Rybář Sykoš), Jana Portyková (Chmelařova žena Eva), Josef Tejkl (Učitel dětí), Martin Dvořák nebo Vlasta Pešek (Archanděl Gabriel, důstojník) a Alexandr Gregar (Duch W. K. K.).
Záznam představení na 5. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
 
  Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 1996
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 0:42:21
 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':