Databáze českého amatérského divadla

www odkazy: Boskovice, přírodní divadlo

Název: Boskovice, přírodní divadlo
Odkaz: http://www.wildwest.cz
Text: Boskovice, o. Blansko
přírodní divadlo
Sokol r. 1900 - v sokolské zahradě letní divadlo.
Místopis českého amatérského divadla I., str. 84
westernové přírodní divadlo
Součástí westernového městečka. V přírodním amfiteátru se pořádají představení ve stylu Divokého západu: Poklad na stříbrném jezeře a Klekí - Petra, bílý otec Apačů. Pro tyto scény byly vybudovány dosud nejdražší dekorace v historii tohoto zábavného parku. Uprostřed jeviště je opravdové Stříbrné jezero, skalní masiv s jeskyní se zvedá od jeho břehů. Na pravé straně od hlediště najdete monumentální Pueblo, dílo apačských indiánů a na levé straně se nachází město bledých tváří.
www.wildwest.cz
přírodní amfiteátr
V současnosti letní kino a místo hudební části festivalu Boskovice pořádané Unijazzem. Kapacita je dva a půl tisíce sedících diváků.
www.boskovice.cz
www.unijazz.cz

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':