Databáze českého amatérského divadla

Výstavy: Mnichovo Hradiště, 180 let ochotnického divadla, 2013

Pozvánka na výstavu DS Tyl
03.09.2013 | Václav Holas

Letošní rok si místní občané mohou připomenout 180. výročí, které uplynulo od založení divadelního spolku Tyl v Mnichově Hradišti. Členové souboru ve spolupráci s městským muzeem u této příležitosti uspořádali výstavu, která návštěvníky seznámí s pestrou historií hradišťského divadla, zavzpomíná na úspěšné inscenace posledních desetiletí a předvede bohatou dokumentaci, jež vznikla činností spolku. Kdo by neznal poslední úspěšné hry místních ochotníků? Dokážeme si ovšem vzpomenout na ty starší?

Výstava, která začne vernisáží v pátek 6.9.2013 v 16 hodin a potrvá až do 28.10.2013 bude zpřístupněna v prostorách muzea v druhém patře státního zámku Mnichovo Hradiště. Na vernisáži promluví člen souboru a profesor místního gymnázia Mgr. Eduard Havránek. Hudební doprovod zajistí se svými žáky učitel místní ZUŠ pan Marek Buble.
Rok konání:
2013
Autor vyýstavy:
Muzeum města Mnichova Hradiště
Organizátor:
Muzeum města Mnichova Hradiště
Informátoři: Muzeum města Mnichova Hradiště

Související Organizace

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':