Databáze českého amatérského divadla

Videa: Krnov, Pesimistické divadlo Gasehana, Něco velikýho, CP Divadelní Třebíč 1995


Pesimistické divadlo Gasehaha MIKS Krnov, Petra Severinová podle románu Warrena Millera Prezydent Krokadýlů v překladu Josefa Škvoreckého: Něco velikýho. Dramatizace a režie Petra Severinová, scéna Adam Halíř, hudba a texty písní Ivan Gajdoš.
Hrají: Tomáš Marek (Duke), Darina Baczová (lu Ann), Jakub Halíř (Rod), Markéta Bezručová (Kate), Jana Kovalíčková (Jane), Lenka Pospíšilová (Sue), František Kuba (Svatej, náboženský fanatik), Jan Směšný (Hans / Royal), Jan Ježek (Číňan / Flanďák), Ivo Háze (Lišák), Víťa Rybníček (Kraťas / Hošan), Ivan Gajdoš (Krvák / Chester), Markéta Čeřenová (Prostitutka ( Slečna Dewpontová) a Petra Severinová (Babka se smetím).
Záznam představení na 4. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červenci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 5. 1995
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 01:09:55

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':