Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha-Vysočany, Soubor Gymnázia Jaroslava Seiferta, Univerzální opera Komtur, CP Jiráskův Hronov 1993


Divadelní soubor Gymnázia Jaroslava Seiferta Praha-Vysočany, Karel Loula: Univerzální opera Komtur. Dramaturgie, režie, choreografie a hudba Karel Loula. Premiéra 1993.
Hrají: Martin Matějů (Komtur, bas), Lukáš Prchal (Don Giovanni, soprán), Marie Mášová (Mařenka, soprán), Karina Pischová (Rusalka, mezzosoprán), Jan Havlín (Vašek, tenor) a Zuzana Boehmová (Tosca, mlčící role).
Záznam představení na 63 Jiráskově Hronově 1993, scénické žatvě českého amatérského divadla se zahraniční účastí.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červenci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 7. 8. 1993
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 00:22:32

Související Obrázky

Praha - Vysočany, Gymnázium Jaroslava Seiferta/Nedospalí, Univerzální opera Komtur, JH 1993


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Praha - Vysočany, Gymnázium Jaroslava Seiferta/Nedospalí, Univerzální opera Komtur, JH 1993