Databáze českého amatérského divadla

Videa: Blansko, Blanenské divadlo, Mezizpěvy a Meziřeči, 2016


Blanenské divadlo o.s. Blansko, Jiří Polášek s použitím textů Ivana Vyskočila: Meziřeči a Mezizpěvy. Výtvarník a režie Jiří Polášek, choreografie Petr Boria, hudba Miloš Libra, produkce Vladimír Vrtěl. Premiéra 7. 4. 2016.
Hráli: Lucie Odehnalová (zpěv), Irena Vrtělová (zpěv), Vladimír Vrtěl (zpěv), Vladimír Michálek (zpěv), Libuše Münsterová, Radomír Kyncl, Miloš Novotný a Jaroslav Charvát. Sbor: Soňa Pracková, Jitka Jelínková, Ivana Kopecká, Hana Korčáková a Lenka Straková. Hudebníci: Miloš Libra, Jaroslav Kubiš, Petr Staněk a Jan Vrtěl.
Střihový záznam Inscenace, která byla ohlédnutím za posledními 40 lety činnosti Blanenského divadla a rozloučením s tvůrčí činností jeho vůdčí osobnosti, režiséra a výtvarníka Jiřího Poláška. Byla též příležitostí ke křtu DVD mapujícího činnost divadla.
Autor: Videožurnál, Televize Blansko. Audiovisual a Blanenské divadlo. Kamera J. a R. Popelkovi, redakce a střih Jan Popelka.
Datum pořízení: 7. 4. 2016
Místo pořízení: Dělnický dům Blansko
Délka záznamu: 00:08:28

Související Osobnosti

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':