Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha, DIVADLO (bez záruky) PRAHA, Luigiho srdce, CP Divadelní Třebíč 1996


DIVADLO (bez záruky) PRAHA, Ivan Bukovčan: Luigiho srdce aneb Poprava tupým mečem. Překlad Valeria Sochorovská, dramaturgie a režie Jan Strejcovský, výtvarná spolupráce Václav Rákos j.h., kostýmy Michaela Gregorová, hudba a technická spolupráce Antonín Rauer j.h.
Hrají: Petr Nejedlý (Ligi Lombardi), Jan Sysel (Benny McLoud), Josef Hink (Dozorce Mitchel), Marek Polanecký (Major Appelgate), Lenka Jordanová (Doňa Dolores), Gabriela Ledererová (Diana), Roman Paul (Frank Morris) a Martina Klenovcová (Jezabel).
Záznam představení na 5. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červenci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 15. 5. 1996
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:37:46

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':