Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha 6, Gymnázium J. Keplera, ŠOK, Moralita o slepém a chromém, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Dětský divadelní soubor ŠO (Študenti od Keplera) Gymnázia Jana Keplera Praha 6 (vedoucí Markéta Světlíková), André de la Vigne: Moralita o slepém a chromém. Překlad Zdeněk Digrin, dramaturgická úprava Lukáš Rumlena a Jakub Tlapák, režie Markéta Světlíková. Premiéra 17. 12. 1994.
Hrají: Lukáš Rumlena a Jakub Tlapák.
Záznam představení na 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červenci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 6. 1995
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:14:15

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':