Databáze českého amatérského divadla

Videa: Kralupy nad Vltavou, 125 let ochotnického divadla v Kralupech, komponovaný pořad, 1993


Divadelní soubor Scéna při Kulturním a společenském středisku Kralupy nad Vltavou, 125 let ochotnického divadla v Kralupech, komponovaný pořad.
Účinkují: Marie Brázdilová, Ilona Masnerová, Miroslav Douda, pí Lipšová, Rudolf Brázdil, Stanislav Tatar, Vladimír Čížek, Hana Němcová, Miloslava Čížková, Neža Šlemrová, Lenka Drobná, Arnošt Jedlička, František Fér a další.
Představení bylo uvedeno v rámci slavnostního večera uspořádaného u příležitosti 125. výročí existence ochotnického divadla v Kralupech nad Vltavou.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 10. 1993
Místo pořízení: Kulturní dům Vltava Kralupy nad Vltavou
Délka záznamu: 01:43:18

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':