Databáze českého amatérského divadla

Videa: Soluň, Řecko, Pupulo, Bleděmodrý Petr, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Dětský divadelní soubor Pupulo Soluň, Řecko (ved. Rita Putakidu), Gyula Urbán: Bleděmodrý Petr. Z češtiny přeložila a upravila Janni Petridisová, texty písní Anna Jonnakidu, režie Rita Putakidu, výprava starší oddělení souboru pod vedením Licii Mousesian, choreografie Antigoni Sarulaki, hudba Ilias Kipuros.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 21. 6. 1995
Místo pořízení: Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 01:13:38
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':