Databáze českého amatérského divadla

Videa: Tatranská Lomnica, Slovensko, LDO ZUŠ, Divédlô, Třináctá, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský divadelní soubor Divédlô LDO ZUŠ Tatranská Lomnica, Slovensko (ved. Emília Nogová), Emília Nogová a kolektiv souboru na motivy pohádky Šípková Růženka: Třináctá. Režie Emília Nogová, výprava Jana Kalixová.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 6. 1994
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:43:55
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':