Databáze českého amatérského divadla

Videa: Rennes, Francie, Théatre Orkydhé, Pravdivý příběh vojáka Vojcka, CP Jiráskův Hronov 1997


Théatre Orkydhé Rennes, Francie, Georg Büchner: Pravdivý příběh vojáka Vojcka. Kolektivní režie pod vedením Jeana Beavcéa.
Hrají: Patrice Barbel (Kapitán / Společník), Jean Christophe Drouet (Plukovní tambor / Audrés / Žid), Gwénaelle Guillemer (Dryáčník / Lékař / Společník), Josiane Lepage (Marie), Christine Orvoine (Vypravěčka, Lékař / Společník) a Jean François Thebauit (Wojcek).
Záznam představení na 67. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 8. 8. 1997
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 00:59:41
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':