Databáze českého amatérského divadla

Videa: Bánovce nad Bebravou, Slovensko, BáPoDi, V nebi sa čúrá stojačky, CP Jiráskův Hronov 1995


Bánovské pokútné divadlo (BáPoDi) Bánovce nad Bebravou, Slovensko, Silvester Lavrík: V nebi sa čúrá stojačky. Režie, texty písní a scéna Silvester Lavrík, hudba Robo Petrík.
Hrají: Palo Gajdoš, Robo Petrík, Jano Kuka (Jano), Jarka Petríková, Zuzka Varhaníková, Marcela Poliačiková (Janova žena), Vlado Dráb (Kristus), Miro Mikuš (farár Jano), Mirka Pomothyová, Naďa Benešová, Jana Radičová, Magda Poliačiková, Monika Richterová, Katka Minarovičová, Denisa Podobová, Monika Ďurišová, Maťa Poliačiková, Marek Hulín a Vlado Dráb (sousedé, pěvci).
Záznam představení na 65. Jiráskově Hronově, mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 5. 8. 1995
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 01:00:00

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':