Databáze českého amatérského divadla

Videa: Liberec, Naivní divadlo, Alína, CP FEMAD Libice nad Cidlinou 1998


Naivní divadlo Liberec, Iva Peřinová: Alína aneb Petřín v jiném dílu světa. Režie Tomáš Dvořák, výprava Ivan Nesveda, hudba Jiří Koptík.
Hrají: Helena Fantlová (Alína), Markéta Sýkorová (Cilka), Jiří Švec (Vampurán), Václav Pour (Omar), Milan Hodný (Libínský), Marek Sýkora (Švec), Václav Poul (Sládek), Tomáš Bělohlávek (Řetník) a Zdeněk Peřina (Mílek).
Záznam představení na CP FEMAD, festivalu a dílně divadla pro děti v Libici nad Cidlinou 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 9. 1998
Místo pořízení: Kulturní dům Libice nad Cidlinou
Délka záznamu: 00:53:39

Související Osobnosti

Související Organizace

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':