Databáze českého amatérského divadla

Videa: Kolín, LDO ZUŠ, Jak je moře velké, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998


Dětský divadelní soubor LDO ZUŠ Kolín (ved. Jiří Hruška), Lenka Dvorníková: Jak je moře velké. Texty písní Jiří Žáček, režie Jiřina Chlumská, výprava Pavel Rajdl, hudba Jiří Hruška, choreografie Jan Smetana. Premiéra 9. 11. 1997.
Záznam představení na 27. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 6. 1998
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:25:43
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':