Databáze českého amatérského divadla

Videa: Semily, LDO ZUŠ, Má to háček, O Seanu Sullivanovi, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998


Dětský divadelní soubor Má to háček LDO ZUŠ Semily (ved. Hana Mocková), Hana Mocková a kolektiv souboru podle Keltských pohádek Jana Vladislava: O Seanu Sullivanovi. Režie Hana Mocková a kol. souboru, výprava Hana Mocková, hudba Hana Mocková ml. a Iva Štěpničková. Premiéra 11. 2. 1998.
Hrají: Jan Mocek ml. (Sean), Dita Neumannová, Monika Dolenská, Zuzana Polanská, Michaela Hradecká, Veronika Prodzová, Lucie Hladíková, Gabriela Končická a Dáša Pršatová (Chór), Hana Mocková ml. (housle) a Iva Štěpničková (flétna).
Záznam představení na 27. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 15. 6. 1998
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:10:39

Související Osobnosti

Související Obrázky

Semily, Má to háček - LD ZUŠ, účinkující v inscenaci O Seanu Sulimanovi, 1998


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Semily, Má to háček - LD ZUŠ, účinkující v inscenaci O Seanu Sulimanovi, 1998