Databáze českého amatérského divadla

Videa: Heřmanův Městec, ZŠ nám. Míru, Heřmaňáček – Venduly, Panoptikum, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998


Dětský recitační soubor Heřmaňáček – Venduly ZŠ nám. Míru Heřmanův Městec (ved. Jitka a Josef Řezáčovi), Jitka a Josef Řezáčovi z knížky Ondřeje Suchého Kupte strunu za korunu: Panoptikum (básniček). Režie Jitka a Josef Řezáčovi. Premiéra 24. 3. 1998.
Hrají: Zdeněk Koníř, Zuzana Brozová, Alena Kadlecová, Iveta Bratršovská, Lucie Vysloužilová, Monika Jandová, Lída Kloboučníková, Marika Barešová, Andrea Poučová a Edita Hlaváčová.
Záznam představení na 27. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 6. 1998
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:05:04
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':