Databáze českého amatérského divadla

Videa: Prachovice, ZŠ, Školáček, O hloupém vlkovi, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1997


Dětský divadelní soubor Školáček ZŠ Prachovice (ved. Eliška Ptáčníková), František Tafel: O hloupém vlkovi (převyprávěná pohádka z knihy kavkazských pohádek Zlatý jelínek). Úprava a režie Eliška Ptáčníková. Premiéra 12. 3. 1997.
Hrají: Vlaďka Podroužková, Alena Čížková, Milena Strunová (prasátka), Marcela Tuzová (Svině), Lucka Vágnerová a Adam Hrdý (Vypravěči). Dále účinkují Danula Culková, Zbyněk Havel, Radek Grivalský a Veronika Novotná.
Záznam představení na Dětské scéně, 26. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 6. 1997
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:06:20
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':