Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brno, ZŠ Rozmarýnová, Domino, Pipi Dlouhá punčocha, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1997


Dětský divadelní soubor Domino Soukromé matéřské a základní školy Rozmarýnová Brno (ved. Nika Štěpánková), Astrid Lindgrenová: Pipi Dlouhá punčocha. Překlad Josef Vohryzek, dramatizace a režie Nika Štěpánková, hudba Radek Štěpánek a Radomír Prokop. Premiéra 2. 4. 1997.
Hrají: Alena Doláková (Pipi), Tereza Zahradníková (Anika), Lukáš Skácel (Tomy), Martin Pokorný a Vráťa Hošek (Zloději), Bety Cupalová, Eliška Janíčková, Nora Dautiová a Táňa Zagareva (Dámy), Agáta Kišová (Pan Nilson), Míša Vlach (Silný Adolf), Táda Míček (Ředitel cirkusu) a Míša Štěpánková (Učitelka). Hudebníci: Vlastík Hošek (klávesy), Míša Kolář (baskytara), Marek Kolář, Tamara Horová a Eva Serbová (zpěv).
Záznam představení na Dětské scéně, 26. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 6. 1997
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:27:43

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':