Databáze českého amatérského divadla

Videa: Brandýs nad Labem, Větrník, Ach, ty konce pohádek, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Divadelní studio Větrník 3. ZŠ Brandýs nad Labem (ved. Veronika Jakubová), Alois Mikulka: Ach ty konce pohádek (Zahrajem si na pohádky). Dramaturgická úprava Veronika Jakubová, Martina Nová a Hana Hronová, režie Veronika Jakubová, asistentky režie Martina Nová a Hana Hronová. Premiéra 14. 1. 1995.
Hrají: Petr Kiss, Kateřina Janatová, Markéta Dlabačová, Vendula Nekolová, Veronika Dlabačová, Michal Janeček, Veronika Staňková, Jaromíra Kratochvílová, Lenka Žemličková a Lucie Žemličková.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 6. 1995
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:18:30

Související Obrázky

Brandýs nad Labem, Větrník, Ach, ty konce pohádek, 1995


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Brandýs nad Labem, Větrník, Ach, ty konce pohádek, 1995