Databáze českého amatérského divadla

Videa: Žďár nad Sázavou, LDO ZUŠ, Pohádka o Bláže Bláhové a kouzlu zlatohlavého cvrčka, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Dětský divadelní soubor LDO ZUŠ Žďár nad Sázavou (ved. Jana Křenková), Carl Sandburg: Pohádka o Bláže Bláhové a kouzlu zlatohlavého cvrčka (Pohádky z bramborových řádků). Překlad Jan Válek, hudba Jan Průcha a Jana Křenková. Premiéra 15. 10. 1994. Hrají Alena Krištofová a Jan Průcha.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 6. 1995
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:09:39

Související Obrázky

Žďár n.S., LDO ZUŠ, Pohádka o Bláže Bláhové a kouzlu Zlatohlavého cvrčka, 1995


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Žďár n.S., LDO ZUŠ, Pohádka o Bláže Bláhové a kouzlu Zlatohlavého cvrčka, 1995