Databáze českého amatérského divadla

Videa: Hradec Králové, LDO ZUŠ Na Střezině, Houby tady neroste, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Dětský divadelní soubor LDO ZUŠ Na Střezině Hradec Králové (ved. Ema Zámečníková), Ema Zámečníková z veršů Josefa Hanzlíka z knihy Princ a želva: Houby tady neroste. Režie a výprava Ema Zámečníková, hudba Josef Zámečník. Premiéra 15. 12. 1994.
Hrají: Jana Vyšohlídová, Klára Jedličková, Martina Kučerová, Jana Šímková, Ondřej Novák a Jiří Náhlovský.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 6. 1995
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:23:25

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':