Databáze českého amatérského divadla

Videa: Valašské Meziříčí, LDO ZUŠ, Neposlušná Barborka, Ústí nad Orlicí 1995


Dětský divadelní soubor LDO ZUŠ Valašské Meziříčí (ved. Bohumila Plesníková), Daisy Mrázková, Bohumila Plesníková: Neposlušná Barborka. Dramatizace a režie Bohumila Plesníková, hudební spolupráce Růžena Dětská. Premiéra 16. 3. 1995.
Hrají: žákyně 3. ročníku I. stupně LDO a studentka II. stupně LDO ZUŠ ve Valašském Meziříčí.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 6. 1995
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:19:10
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':