Databáze českého amatérského divadla

Videa: Třinec, LDO ZUŠ, Malý přednosta stanice, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Dramatické oddělení ZUŠ Třinec (ved. Marcela Kovaříková), Marcela Kovaříková podle knihy Giny Ruck-Pauquelové V každém lese je myš, která hraje na housle v překladu Zdeňka K. Slabého: Malý přednosta stanice. Režie, výprava a hudba Marcela Kovaříková, výtvarná spolupráce akad. malířka Rozvita Mikulová. Premiéra květen 1994.
Hrají žáci 3. a 4. ročníku dramatického oddělení ZUŠ v Třinci.
Záznam představení na Dětské scéně, 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 6. 1995
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:12:36

Související Soubory

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':