Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha 2, ZUŠ, Děs, Komedie o hvězdě, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský divadelní soubor Děs ZUŠ Španělská Praha 2 (ved. Hanuš Bor), Věnceslav Metelka, Jan Kopecký: Komedie o hvězdě. Dramaturgická úprava a režie Hanuš Bor, hudební doprovod žáci ZUŠ ze tříd paní Vaňourkové a pana Stárka, výprava žáci výtvarného oboru ZUŠ pod vedením paní Šilhánové. Premiéra 19. 12. 1993.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 23. 6. 1994
Místo pořízení: Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:24:00

Související Soubory

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':