Databáze českého amatérského divadla

Videa: Vimperk, ZŠ, Dorota, Nachové přátelství, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský hudebně dramatický soubor Dorota ZŠ Vimperk (ved. Dagmar Rückerová), Dagmar Rückerová podle novely Alexandra Grina Nachové plachty: Nachové přátelství. Režie a úprava písní Dagmar Rückerová. Premiéra 20. 12. 1993.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 23. 6. 1994
Místo pořízení: Roškotovo divadlo Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:21:18
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':