Databáze českého amatérského divadla

Videa: Malá Skála, ZŠ, Divadelní studio, Třesky plesky, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Divadelní studio ZŠ Malá Skála (ved. Iva Hakenová), Iva a Petr Hakenovi z poezie Edwarda Leara: Třesky plesky. Režie a výprava Iva Hakenová.
Hrají: Hana Lamatová, Hana Moravcová, Alena Tunková, Vendula Stránská, Alena Stránská, Denisa Votrubcová, Eliška Záleská a Dominik Hýbler. Premiéra 28. 11. 1993.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v prosinci 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 6. 1994
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:11:46

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':