Databáze českého amatérského divadla

Videa: Písek, ZUŠ, Rozhodně budu ošetřovatelkou dětí, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský divadelní soubor LDO ZUŠ Písek (ved. Marie Husinecká), Marie Husinecká podle knihy Astrid Lindgrenové Děti z Bullerbynu: Rozhodně budu ošetřovatelkou dětí. Režie a výprava Marie Husinecká. Premiéra 25. 3. 1994.
Hrají: Ilona Turková, Monika Turková, Veronika Husinecká, Alena Ziegelbauerová, Šárka Pekařová, Marie Žáková, Lenka Čížková a Adéla Friedlová.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 6. 1994
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:10:02
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':