Databáze českého amatérského divadla

Videa: Aš, Gymnázium, Tak trochu, Bestiárium, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský divadelní soubor Tak trochu Gymnázia Aš (ved. Roman Černík), Ernest Jandl: Bestiárium. Pásmo z poezie E. Jandla sestavil Roman Černík se souborem, režie Roman Černík. Premiéra 1. 12. 1993.
Hrají: Pavla Bušková, Pavla Kinčová, Veronika Nykodýmová, Vladka Burečová, Helena Tesařová, Petr Rožánek. Oldřich Neužil a Radek Bednář.
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 6. 1994
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:07:28
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':