Databáze českého amatérského divadla

Videa: Červený Kostelec, ZUŠ, Akordy, Místo, CP Jiráskův Hronov 1999


Soubor scénického tance Akordy ZUŠ Červený Kostelec, Blanka Šourková: Místo. Choreografie Blanka Šourková, hudba Iva Bittová. Účinkují: Petra Cicáková, Jana Faltová, Markéta Formanová a Zuzana Janková.
Záznam představení na 69. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové divadelní přehlídce amatérského divadla se zahraniční účastí 1999.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 8. 8. 1999
Místo pořízení: Jiráskovo divadlo v Hronově
Délka záznamu: 00:07:25
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':