Databáze českého amatérského divadla

Videa: Ostrov, ZUŠ, Hop-Skok, Šťastné a veselé, Randolfe, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1998


Dětský divadelní soubor Hop-Skok ZUŠ Ústí nad Orlicí, Lucie Veličková a soubor podle předlohy Johna Lennona Písání v překladu Petra Kopeva: Šťastné a veselé, Randolfe! Režie Lucie Veličková, hudební spolupráce Libor Velička. Premiéra 5. 3. 1998.
Záznam představení na 27. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 6. 1998
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:18:59

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':