Databáze českého amatérského divadla

Videa: Třebíč, ZŠ, Beníci, O hrochovi, který se bál očkování, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1997


Dětský divadelní soubor Beníci ZŠ Benešova Třebíč (ved. Zuzana Nohová), Miloš Macourek: O hrochovi, který se bál očkování (z knihy O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky). Dramaturgická úprava a režie Zuzana Nohová. Premiéra 4. 4. 1997.
Hrají: Zdeněk Mareček (Hroch), Jitka Chalupská (Pelikán), Jana Smejkalová (Doktorka) a další.
Záznam představení na 26. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v listopadu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 6. 1997
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:10:19

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':