Databáze českého amatérského divadla

Videa: Česká Lípa, Divadelní klub Jirásek, Carmen, CP Jiráskův Hronov 1997


Divadelní klub Jirásek Česká Lípa, Prosper Merimée, Henri Meilhac, Ludovic Halévy, Georges Bizet: Carmen (dialog Josého a Carmen). Hrají Ivana Bufková (Carmen) a Miroslav Kučaba (José).
Záznam vystoupení na 67. Jiráskově Hronově, celostátní mezidruhové přehlídce amatérského divadla s účastí zahraničních souborů 1997. Dialog byl součástí představení Finalisté národních přehlídek SČDO 1997, jehož program byl sestaven z doporučených vystoupení z národního kola soutěže divadelních monologů a dialogů Pohárek SČDO v Přerově a z národního kola soutěže divadla jednoho herce v Čelákovicích.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 9. 8. 1997
Místo pořízení: Malý sál Jiráskova divadla v Hronově
Délka záznamu: 00:07:18

Související Osobnosti

Související Obrázky

Česká Lípa, DK, Carmen, 1997
Česká Lípa, DK, Carmen, 1997


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Česká Lípa, DK, Carmen, 1997
Česká Lípa, DK, Carmen, 1997