Databáze českého amatérského divadla

Videa: Česká Lípa, Divadelní klub Jirásek, Odpusťte mi mé bláznovství, CP Jiráskův Hronov 1994


Divadelní klub Jirásek Česká Lípa, Miroslav Kučaba podle hry Viktora Dyka Zmoudření Dona Quijota: Odpusťte mi mé bláznovství (dialog Dona Quijota a Dulciney. Režie Miroslav Kučaba.
Hrají Ivana Bufková (Dulcinea) a Miroslav Kučaba (Don Quijot). Představení uvádí Miloslav Kučera.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů, 1994. Dialog byl součástí Večera finalistů SČDO ´94, jehož program byl sestaven z doporučených vystoupení z národního kola soutěže divadelních monologů a dialogů Pohárek SČDO v Přerově.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 13. 8. 1944
Místo pořízení: Sál býv. hotelu Slavie v Hronově
Délka záznamu: 00:12:38

Související Osobnosti

Související Obrázky

Česká Lípa: Divadelní klub Jirásek, Ivana Buchtová a Miroslav Kučaba, JH 1994


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Česká Lípa: Divadelní klub Jirásek, Ivana Buchtová a Miroslav Kučaba, JH 1994