Databáze českého amatérského divadla

Videa: Sadská, Klicpera, Druhá míza, CP KDP Vysoké n. Jiz. 2003


Divadelní soubor Klicpera při Kulturním a informačním centru Sadská, Vlastimil Venclík: Druhá míza. Reřie Zdeněk Piskáček, hudba J. Slavíček. Premiéra 2003.
Hrají Zdeněk Piskáček (Ota), L. Hušnerová (Yveta, Otova milenka), J. Jeník (Cyril, Otův kamarád), A. Uhlířová (Alena, Cyrilova manželka), R. Kuchař (Kamil, syn Cyrila a Aleny), K. Kazdová (Klára, dcera Cyrila a Aleny) a J. Kynclová (Matka Yvety).

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 10. 2003
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 01:31:53

Související Obrázky

Sadská, Klicpera, Druhá míza, 2003
Sadská, Klicpera, Druhá míza, 2003
Sadská, Klicpera, Druhá míza, 2003


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Sadská, Klicpera, Druhá míza, 2003
Sadská, Klicpera, Druhá míza, 2003
Sadská, Klicpera, Druhá míza, 2003