Databáze českého amatérského divadla

Videa: Bechyně, Lužnice, Ostrov Dvid, CP Jiráskův Hronov 1994


Divadelní soubor Lužnice Bechyně, Miroslav Šařec a kolektiv souboru podle povídky Viktora Krapivina Děti modrého plameňáka: Ostrov Dvid. Režie Michal Bosák, hudba Ladislav Fabka. Hrají: Čestmír Roubal, Martin Kubeš a dal.
Záznam představení na 64. Jiráskově Hronově, scénické žatvě českého amatérského divadla s účastí zahraničních souborů,1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 8. 8. 1994
Místo pořízení: Sokolovna Hronov
Délka záznamu: 00:11:26
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':