Databáze českého amatérského divadla

Videa: Nové Město na Moravě, ZUŠ, Fanfuláci, Barborka a cucavé bonbóny, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1994


Dětský divadelní soubor Fanfuláci - přípravka LDO ZUŠ Nové Město na Moravě, Miloš Macourek, Marie Junová: Barborka a cucavé bonbóny. Předloha Miloš Macourek: Pohádky. Dramatizace a režie Marie Junová. Premiéra listopad 1993. Hrají: Markéta Nečasová (Barborka), Veronika Rajská (Teta Cecílie), Aleš Kondýsek, Jiří Kraus, Pavel Houdek, Blanka Sedláková, Hana Hrnčířová, Zuzana Tonarová, Noemi Švormová, Kateřina Sedláková, Veronika Rajská, Vít Máca (Zoubky).
Záznam představení na Dětské scéně, 23. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů v Ústí nad Orlicí 1994.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 6. 1994
Místo pořízení: Malá scéna Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:06:46

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':