Databáze českého amatérského divadla

Videa: Horšovský Týn, MKZ, Můj dům, můj hrad, CP KDP Vysoké nad Jizerou 1993


Divadelní soubor Městského kulturního zařízení Horšovský Týn, Alan Ayckbourn: Můj dům, můj hrad. Překlad Jan Fischer, režie Zdeněk Lahoda. Hrají: Václav Kuneš (Ernest), Vlasta Čiperová (Delia), Václav Šafařík (Nick), Božena Mourová (Jean), Jan Lengál (Malcom), Hana Žáková (Kate), Jan Novák (Trevor) a Vlasta Langová (Zuzana).
Záznam představení na Krakonošově divadelním podzimu ve Vysokém nad Jizerou, 24. národní přehlídce venkovských divadelních souborů 1993.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 9. 10. 1993
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 01:40:04
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':