Databáze českého amatérského divadla

Videa: Děčín, Destaclub, Rajčatům se letos nedaří, CP Divadelní Třebíč 1993


Divadelní soubor Destaclub Děčín, John Patrick: Rajčatům se letos nedaří. Režie Josef Doležal, scéna Jiřina Čapková. Hrají: Helena Hanusová (Myra Marlowová), Josef Barták (Tom Lamont), Hana Hnátková (Cora Gumpová), Míla Svobodová (Reba Harperová), Hanuš Eckert (Piney), Jiřina Bartáková (Willa Mae Wilcoxová), Jaroslav Hartig (Šerif) a Josef Slavík (Pomocník šerifa). Premiéra 22. 3. 1993.
Záznam představení na 2. Celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Třebíč 1993.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 5. 1993
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:30:42

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':