Databáze českého amatérského divadla

Videa: Přerov, Dostavník, To neřeš, CP Divadelní Třebíč 2004


Divadlo Dostavník Přerov, Vlasta Hartlová: To neřeš!! Režie Vlasta Hartlová j.h., hudba Zdeněk Hilbert a Radek Hrůza, scéna Vlasta Hartlová j.h. a Alois Čuba. Hrají: Ivo Kolařík (Bohouš Alka, Zdeněk Hilbert (MUDr. David Nepomohl), Alois Čuba (MUDr. Hubert Dobrý), Lenka Dudová (Něčí dcera), Pavlína Konvičková (Prof. Dr. Draková, CSc.), Renata Bartlová (Sestra Tejkalová), Lenka Floriánová (Růžena Nepomohlová), Petr Kebza (strážmistr Koblížek), Dalibor Koutný (Mladší sekundář Koblížek), Božena Weiglová (Vrchní sestra) a Radek Hrůza (Líný civilkář).
Záznam představení na 13. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2004.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 19. 5. 2004
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:08:01

Související Soubory

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':