Databáze českého amatérského divadla

Videa: Znojmo, Rotunda, Černá komedie, CP Divadelní Třebíč 2002


Divadelní spolek Rotunda Znojmo, Peter Shaffer: Černá komedie. Režie a výprava Václav Beran, překlad Luboš Trávníček, masky Radka Lakyová. Hrají: Roland Walter (Brindsley Miller), Petra Šulcová (Carol Melkettová), Draha Juračková (Slečna Furnivalová), Miloš Smutný (Plukovník Melkett), Marek Machal (Harold Goringe), Eman Macoun (Schuppanzig), Jarmila Goldová (Clea) a Václav Beran (Georg Bamberger).
Záznam představení na 11. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2002.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 2002
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:08:42

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':