Databáze českého amatérského divadla

Videa: Praha, Divadélko Na peróně, Šípková Růženka, CP KDP Vysoké nad Jizerou 2001


Divadélko Na peróně Praha, Jaroslav Pustka, Tomáš Kraucher: Šípková Růženka. Dramaturgie a režie Tomáš Kraucher, hudba Jan V. Kovářík, výprava Jiří Pěkný a Tomáš Kraucher. Hrají: Petra Hůňková (Růženka), Tomáš Kraucher (Princ), Václav J. Rejnek (Král otec Drak), Roman Chlup (Král z Růže Tulák Drak), Barbora Chlupová (Sudička 1), Jana Bartušková (Sudička 2), Pavel M. Kopecký (Kuchař Hostinský), Pavel Novák (Ceremoniář Drak) a Jana Kroupová (Víla).
Záznam představení na XXXII. Národní přehlídce venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 2001.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 10. 2001
Místo pořízení: Divadlo Krakonoš Vysoké nad Jizerou
Délka záznamu: 00:59:48

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':