Databáze českého amatérského divadla

Videa: Libice nad Cidlinou, Vojan, Černá královna, 1997


Divadelní soubor Vojan Libice nad Cidlinou, Pavel Grym: Černá Královna. Režie Jaroslav Vondruška st. Hrají: Anna Teslíková (Alenka), Libuše Svobodová (Flip), Jakub Čejka a Vojtěch Čejka (Flop), Jitka Svobodová (Černá královna), Hana Svobodová a Veronika Zárybnická (Kočka). Premiéra 6. 12. 1996.
Záznam derniéry představení.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 6. 4. 1997
Místo pořízení: Kulturní dům kpt. Jaroše Mělník
Délka záznamu: 00:36:31
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':