Databáze českého amatérského divadla

Videa: Ostrov, LDO ZUŠ, Hopáček, Pohádka o rybáři a rybce, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1996


Dětský divadelní soubor Hopáček LDO ZUŠ Ostrov, vedoucí Lucie Veličková, Alexandr Sergejevič Puškin: Pohádka o rybáři a rybce. Překlad Zdeňka Bergerová, dramaturgická úprava Lucie Veličková.
Záznam představení na 25. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1996.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: červen 1996
Místo pořízení: Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 00:12:20

Související Osobnosti

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':