Databáze českého amatérského divadla

Videa: Dobronín, Zmatkaři, Elling a Kjell Bjarne, CP Divadelní Třebíč 2007


Divadelní soubor Zmatkaři Dobronín, Axel Hellstenius na motivy románu Ingvara Ambjornsena Pokrevní bratři: Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství. Překlad Jarmila Vrbová, režie Ladislav Valeš j.h., asistentka režie Pavlína Pejchalová, hudba Leoš Ripper. Hrají: Petr Šaryk Coufal (Elling), Vladimír Mátl (Kjell), František Kunst (Frank), Pavlína Pejchalová (Gunn), Jiří Musil (Číšník), Martina Nováčková (Reidun), Eliška Běloušková nebo Ondra Pejchal (Slánka), Martin Kunst (Pepř), Veronika Týcová a Leoš Ripper (hlasy v telefonu).
Záznam představení na XVI. Celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Třebíč/FEMAD Poděbrady 2007.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 2007
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 01:27:39

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':