Databáze českého amatérského divadla

Videa: Rumburk, Hraničář, Báj, CP Divadelní Třebíč 1997


Divadelní soubor Hraničář Domu kultury v Rumburku, Daniela Fischerová: Báj. Dramaturgická úprava a režie Luděk Škrovánek scéna Jan Rein, kostýmy Inka Šicová. Hrají: Josef Zach (Opat), Luděk Škrovánek nebo Tomáš Pařík (Johan), Eva Vosátková (Gudrun), Lenka Srbecká (Markéta) a Miroslav Vosátka (Muž).
Záznam představení na 6. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 16. 5. 1997
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 00:59:59

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':